| Sn4k3 a întrebat:

Spuneti-mi niste filme tari horror actiune sau comedie nu conteaza. Dar fara scary movie l-am vazut deja.

Răspuns Câştigător
| Ascker a răspuns:

Scary poti sa te uit la wrong turn mie imi place 3 sau legion

| Sn4k3 explică (pentru Ascker):

Am vazut worng turn e foarte tare. Le-am vazut mai de mult pe 1 2 3 4 5 de mai multe ori.

10 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Horror: The Others; Sinister.
Actiune: The Departed; Wanted.
Comedie: Liar, liar; Breaking Wind.

| weareinfinite a răspuns:

It's a Boy Girl Thing - comedie, romance
The Perks of Being a Wallflower - drama, romance
Vamps - comedie
Lol - comedie, romance
Freaky Friday - comedie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Un film de comedie care mie îmi place foarte mult este Nea Mărin miliardar.
Cel mai bun film de comedie.
Te pup!

| val31989 a răspuns:

Incearca One missed call [horror]

| Clouds a răspuns:

Vampire suck

| Craciune a răspuns:

Comedie:Ted

| Catalin2697 a răspuns:

Este filmul "Mama" care l-am vazut acum 3 saptamani la cinema in Manchester ( http://www.youtube.com/watch?v=R2nwknMmvdc ) dar nu cred ca a aparut la noi inca.

| robdaiana a răspuns:

Dead Silence, Morning Dawn (horror), James Bond-Coordonata Skyfall(actiune)