| roxanagabriela a întrebat:

BUNA! Stie cineva cand apare sezonul 4 la serialul the vampires diaries? multumescbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Probabil în septembrie, ca de obicei. Fiecare sezon a început toamna (luna septembrie) și s-a încheiat primăvara, în luna mai. Actorii au nevoie de vacanță. Filmările vor începe în vară.
Din păcate, data oficială exactă a lansării nu s-a făcut publică încă.
Numai bine!

| roxanagabriela explică (pentru Diabolique):

Multumesc frumos pentru raspuns

2 răspunsuri:
| Dianaa0Xd a răspuns:

Pe ce canal o sa apara vampire diaries? va rog raspundeti-mi la cometarii