| Mary_9238 a întrebat:

Stie cineva cand apare urmatorul sezon(daca mai apare) din Vampire Knight, pe animax? PLZZ, dau funda kiss

Răspuns Câştigător
| AdriiAnna a răspuns:

Parca in noiemblrie dar mai bine uitate pe manga online ca e mai tarewinking fundita...puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| iShadowz a răspuns:

Păi deocamdată nu se ştie dacă va fi încă un sezon. Eu sper că vor face incă unul. M-am uitat la "Manga" pe YouTube, dar acum se pare că s-au retras videoclipurile, nu ştiu de ce. It's unfair! sad

| мιcнєℓℓє a răspuns:

Apare pe 5 septembrie... fundita?puppy dog eyes