| sergiubuta a întrebat:

Buna stie cineva cum sa caut filmul indian suflet ratacit nu mai stiu multe amanunte stiu numa ca era o femeie Catherine care avea un barbat care o neglija si ea a fost ingropata de vie de barbatul ei si sufletul ei cauta rasbunare.

1 răspuns:
| supermarketuldefilme a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......-catherine POSTAT

Filmul indian 'Sufletul ratacitor' (Ghutan) 2007, horror, regizor: Shyam Ramsay, cu: Heena Tasleem (Catherine), Aryan Vaid (Ravi Kapoor), Tarun Arora (Jaggi), Pooja Bharti (Priya)
Filmul redă povestea fantomei unei femei, Catherine, ce se răzbună pe soţul ei afemeiat, Ravi, care încercase să o ucidă în timpul unei certe şi apoi, cu ajutorul unui prieten, să o îngroape de vie.
http://www.imdb.com/title/tt1087850