| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cum se numeste acest serial. Din ce mai tin minte era vorba despre o fata si prietena ei care au fost luate intr-un harem. Dar una dintre ele era insarcinata.Si regele se indragosteste de cealalta. Era ceva legat si de religie. Serialul era difuzat pe Tvr1 sau Tvr2.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate Suleyman Magnificul(Kanal D)
http://www.youtube.com/watch?v=Un9aA5-sD0g
?

| HighDM a răspuns:

Suleyman Magnificul difuzat pe Kanal D, joi si vineri, ora 20:00-22:00.

| binyo a răspuns:

Nu e Suleyman, imi aduc aminte ca pe fata o chema Esther sau ceva de genu asta...