| georgica112 a întrebat:

Mai tine minte careva numele a catorva seriale difuzate pe TVR1/TVR2 la inceputul anilor 2000.

Intr-unul era vorba despre doi frati sau prieteni foarte buni care se intorceau de fiecare data in cate o viata anterioara pentru a se lupta cu "raul"-un barbat care era vrajitor din ce tin minte! Era difuzat seara tarziu oricum.

Mai era un serial difuzat dupa-amiaza(in jur de 15:00) pe TVR1, actiunea se petrecea undeva in Evul Mediu, vrajitori, vrajitoarea, bine si rau, bineinteles! Tot se luptau intre ei, dar era super!

1 răspuns:
| Weedier a răspuns:

Aoleu pai n-am de unde sa stiu ca eu in 200 0 m-am nascutlaughing