| anonim_4396 a întrebat:

...Stie cineva cum se numeste melodia de pe fundalul serialului The Vampire Diaries, sezonul 3 ep 8?

Răspuns Câştigător
| iza4ever a răspuns:

Http://thevampirediariessoundtracks.blogspot.ro/ Aici ai toate melodiile din serial pe episoade, doar ca trebuia sa derulezi in jos. Am sa iti scriu aici toate melodiile din sez 3 episodul 8, pentru ca acum chiar nu-mi dau seama de care melodie zici, si vezi tu care din ele este cea buna. :P

"Don't Stop (Color On the Walls)" – Foster the People

"Put Your Hands Up" – Nadine

"I'm Rockin" – The Cadillac Black

"Turn It On" – The Cadillac Black

''Shake It Loose" – The Kicks

"We Don't Eat" – James Vincent McMorrow

De asemenea poti reda melodiile pe site ca sa le asculti acolo ca sa nu mai stai sa le cauti pe youtube.

2 răspunsuri:
| EaEmma a răspuns:

Ms oricum.