| anytaLP a întrebat:

stie cineva daca s-a facut vreun film dupa vreo carte scrisa de Sandra Brown? mersi...

4 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Au fost ecranizate Mătase franţuzească(French Silk-1994) şi Paravanul de fum(Smoke Screen-2010) însă filmele sunt doar bazate pe romanele ei, nu respectă întru totul acţiunea cărţilor. http://www.imdb.com/name/nm0114635/

| Crisyy a răspuns:

Ella21690, un film aproape porno?
Nu te supara dar tu ce carti citesti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu da sincer si mie mi-ar fi placut sa vad imi plac mult cartile ei sunt adevarate sincer.

| anytaLP explică:

Filmele porno sunt dezgustatoare, iar cartile ei nu sunt deloc asa. daca ai citi ai sti despre ce vorbesc.nu vreau sa-mi critici intrebarea, vreau doar un raspuns precis.