| lorta a întrebat:

imi recomandati o carte buna scrisa de sandra brown?

Răspuns Câştigător
| deea27andreea a răspuns:

Toate cartile de Sandra Brown sunt frumoase si o sa iti recmand cateva :
-Interviul
-Exclusiv
-Imaginea din oglinda
-Pentru ultima oara
-Violul
-Caderea lui Adam
-Copilul nascut joi
-Eden Pass
-Fanta C

P.S. : Daca mai ai nevoie si de alte titluri de carti bune scrise de ea scrie.mi in privat.
Mi.a facut placere sa te ajut! Pwp dulce! app si daca vrei poti sa imi dai si fundita happy

8 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Sandra Brown are carti bune? de cand? Din cate stiu aia scrie carti comerciale in care actiunea principala e sexul si femeile proaste.

| lorta explică (pentru PinkPanther):

Fiercare autor are ampreta lui, indiferent ca e proasat sau buna(parerea fiecaruia), asta o face mai diferita decat ceilaltihappy

| lorta explică (pentru lorta):

*proasta

| deea27andreea a răspuns:

Si cartile scrise de Biutsaa sunt bune, pana la urma merita sa citesti toate cartile scrise de ea. Multumesc pentru fundita!

| eek a răspuns:

Iti recomand una scrisa de kafka. Metamorfoza

| Faraidei a răspuns:

Texas Chase

| zaharbrun a răspuns:

Caderea lui Adambig grin

| Biutsaa a răspuns:

1.Matase Frantuzeasca
2.Casatoria
3.Cantec de dragoste
4.Amintiri
5.Clubul Paradis
6. Dantela Neagra
7. Dragoste Fierbinte
8. Dragoste in catifea albasta
9. Dragoste mai presus de ratiune
10. Fericire in 2