| MădălinaEliana02 a întrebat:

stie cineva niste filme faine noi? Gen comedie sau romantice. happy Sau seriale mai noi.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Filme:We're The Millers (2013),Alan Partridge: Alpha Papa (2013),Remember Sunday (2013),The Heat (2013),Gambit (2012),Identity Thief (2013),I Give It A Year (2013)
Seriale:Girls (2012),The Carrie Diaries (2012),Hellcats (2010),Awkward (2011)

1 răspuns:
| kagomee a răspuns:

Down with love (comedie romantica -film)
A wolk to remember(film romantic)
Remember me ( cu Robert Patison)

daca vrei sa urmaresti vreaun serial uitate de Diva universal la Una maid en Manhattan, este un serial in spaniola foarte frumos - de luni pana vineri ora 16
(este de la episodul 20 dar il intelegi repede daca te vei uita). Funda?