| Hisaya a întrebat:

Stie cineva unde pot gasi episodul din Adventure time de pe Cartoon Network, in care Finn este Fionna si Jake este Cake. Funda!
Ps.: Vreau linkul.
P.S.2: Nu conteaza limba. Poate sa fie in orice limba.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| GagicaCuPrajiturele a răspuns:

Salut. Uite linkul perfect: http://desene-animate.rascuplans.ro/sustine-ne/ si in dreapta jos gasesti toate desenele animate din lume (cred)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa scrii: hora de aventura fionna y cake

| MirabelaGJ a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=vhJSAqdquaA
L-am gasit eu pe engleza. E episodul complet, dar nu stiu cat il vor mai lasa pe youtube din cauza chestiilor cu copyright, etc. Dar pana atunci, aici e pe engleza.

Întrebări recente