| ONE123456789 a întrebat:

Stiti ceva filme de dragoste gen: Tres metros sobre el cielo si continuarea lui Tengo ganas de ti? Caut de ceva timp niste filme de dragoste bune dar niciunul nu ma impresioneaza. Va rog ajutati-ma.

7 răspunsuri:
| Disharmony a răspuns:

Nu mă dau în vânt după genul ăsta de filme, dar am văzut câteva filme de dragoste bunicele, şi anume:
Silver Linings Playbook (2012) - ăsta chiar mi-a plăcut
Amour (2012)
Before Sunrise (1995)
The Notebook (2004)

| ONE123456789 explică (pentru Disharmony):

Iti multumesc pentru filme dar le-am vazut toate. Totusi mersi.

| Clouds a răspuns:

Ai vazut filmul LOL? cu miley cyrus

| ONE123456789 explică (pentru Clouds):

Da l-am Vazut mai demult si mi-a placut.

| 196238923647207 a răspuns:

Anjaana Anjaani.

| perciu52 a răspuns:

... Nu prea stiu multe filme de dragoste dar daca nu ai vazut-o inca,,, poti vedea partea a doua... Sau " Princes diaries " ( part 2 e mai romantica, prima mai mult comedie.) Sau actiune-drama-dragoste : "Twilight". Sau musicaluri indiene... Alea sant toate de dragoste. Cum ar fi "Vivah" (dragostea nu are sfarsit ) sau " dragoste in pasi de dans "... :* :* :* laughing))