| ElenaMaria016 a întrebat:

Buna,stiti cumva cand si pe ce incepe serialul "The Originals"?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Romania nu se difuzeaza.

| Thedarklightofthemoon a răspuns:

Daca doresti sa il vizionezi uite aici un site: http://www.filmeserialeonline.org/seriale/the-originals/

Daca prin "difuzare" te refereai la Tv acest serial nu se difuzeaza la televizor, dar in schimb il poti vedea pe laptop/calculator.
PS: a inceput sezonul 4 si este foarte spectaculos?

| GoguDeFer a răspuns:

Daca este vorba de Stargate Origins, primul episod a fost lansat in 15.02. 2018
Daca este vorbam de serialul din franciza Vampire Diaries, The Originals, al 5-lea sezon a avut premiera pe 18.04. 2018 in America, si va avea 22 de episoade, dupa aceea il vor incheia.