| andreea0494 a întrebat:

Stiti cumva ce inaltime are Vladimir Draghia?

3 răspunsuri:
| CandyHearts a răspuns:

1.70...tin minte ca am citit un articol despre el in care scria ca are 1.70 happy

| Dinu_Iulian_1983 a răspuns:

1.73 m

| Poenaru_Theodor_1985 a răspuns:

Eu sunt agent de securitate la restaurantul Paul din locatiile:
Dorobanti, Universitate si Piata Romana.
Pe Vladimir il cunosc personal ca vine des sa manance la Paul. Mai ales la restaurantul din Dorobanti si la cel din Romana. Am vorbit cu el, am stat langa el. Eu am 1.75 m, el e putin mai inalt. In nici un caz nu are sub 1.77m. Nu va mai luati va rog dupa date neoficiale de pe diferite site-uri.