| alexya19 a întrebat:

Buna!Unde pot sa vad emisiunea "Burlacul" cu Vladimir Draghia?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Cutitaru_Gelache_1991 a răspuns:

Pe youtube poti sa vezi emisiunea de ieri dar trebuie sa mai astepti cate zile sa o incarcebig grin

8 răspunsuri:
| alexya19 explică:

Normal ca stiu unde sa ma uit la antena 1 ofof

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuia sa fi mai explicita,da? daca vrei ca lumea sa-ti spuna ce vrei sa afli trebuie sa fi explicita, asa ca nu te,, rasti" la noi.

| alexya19 explică (pentru anonim_4396):

Nu m`am rastit la nimeni :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuu,cum sa nu.Dar nu-mi mai racesc gura de pomana.Si in plus te-am intrebat de funda deoarece aici nimeni nu-ti raspunde pentru ca ii esti tu simpatica, ci fiindca vor sa stranga funde.Ca sa stii, daca esti noua pe aici.

| alexya19 explică (pentru anonim_4396):

N`us noua...asa e lumea in ziua de azi nu mai ajuta pe nimeni daca nu primeshte in schimb ceva...wsm

| oana008 a răspuns (pentru alexya19):

Pai normal ca asa este, daca vrei sa primesti trebuie sa daiwinking

| dcamy99 a răspuns:

Pe antena 1 in fiecare joi de la 20:20. happy Funda?batting eyelashes

| alexya19 explică (pentru dcamy99):

Nici o funda ca mi-ai zis ce stiamlaughing