| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva cum se numeste filmul care a fost difuzat azi (16.06.2012)? Era despre o fata Elizabest, care avea un prieten, care a incput a dea in ea. Aaa da si mai era verisoara ei kally, care ii spunea Lizzi. Ma puteti ajutza?

4 răspunsuri:
| kittykat a răspuns:

Filmul a fost difuzat pe Diva Tv si se numeste Un secret Intunecat :* L-am vazut si eu kiss

| Buh a răspuns:

Reviving Ophelia (2010) [ Un secret întunecat ]...
L-am văzut şi eu şi mi-a plăcut.

http://www.cinemarx.ro/filme/Reviving-Ophelia-Reviving-Ophelia-2430822.html

:-*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un secret intunecat!happyhappy frumos film

| Axz_axn_1978 a răspuns:

Cauti programul tv pe net..google.ro>>program tv>>si vezi care film il cauti(nu ai specificat si postul pe care a fost difuzat)