| bellatix a întrebat:

stiti cumva daca a aparut filmul dupa cartea "Ucenicul Vraciului", prima carte din Cronicile Wardstone? Daca nu...stiti cand va aparea? Dau funda pentru cine ma lamurestebatting eyelashes

8 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Informaţie eronată! http://www.imdb.com/title/tt1121096/ După cum vezi, titlul provizoriu este Al 7-lea fiu-The Seventh Son, proiectul e într-o fază de început, nici distribuţia nu e sigură (acum două luni era dat Alex Pettyfer ca interpret al lui Tom iar acum e Sam Claflin) iar filmul se presupune că va fi lansat în 2013.De altfel e destul de simplu să afli dacă un autor a fost ecranizat, îl cauţi pe imdb şi te lămureşti http://www.imdb.com/name/nm2796716/

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Vorbeşti despre un cu totul alt film!

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

@Pixxie,probabil n-ai citit Cronicile Wardstone,The Sorcerer's Apprentice n-are nicio legătură cu seria Vraciului scrisă de Joseph Delaney,aşa că te amuzi degeaba! În primul rând,Ucenicul Vraciului în engleză este The Spook´s Apprentice,fiindcă John Gregory era vraci, nu vrăjitor, spre deosebire de Balthazar Blake jucat de Nicholas Cage. http://www.cinemagia.ro/filme/the-spooks-apprentice-34311/

| Pιxxιε a răspuns:

The Sorcerer's Apprenticewinking

| Pιxxιε a răspuns:

Ce se presupune ca o sa se faca?rolling on the floor
A fost lansat in 2010laughing

| Pιxxιε a răspuns:

Da.am inteles eu gresit.
Srry,,

| bellatix explică:

Stii cumva si cum se numeste? ca eu l-am cautat o gramada si nu l-am gasit:-s

| HellRules a răspuns:

Va aparea in februarie 2015