| MeyCara a întrebat:

stiti cumva daca Toshiro Hitsugaya o place pe Momo Hinamori din Bleach...sau daca e ceva intre ei, o poveste indepartata sau asa ceva? Intrebare pentru fani Bleach! FUNDITA!

3 răspunsuri:
| Lovepets a răspuns:

Din cate stiu eu, au fost prieteni buni in copilarie, iar acum nu stiu daca e ceva amoros intre ei dar eu sper sa fie:

| SMA a răspuns:

Eu sper ca este! Iubesc cuplul acesta! Din cate stiu si dupa cate am observat in anime, in episoadele in care apar cei doi, Hitsugaya se comporta altfel, deci e posibil ca el sa o considere ceva mai mult pe Hinamori decat prietena lui din copilarie ^~^

| KinokoஐKee a răspuns:

Din cate stiu eu au fost prieteni buni din copilarie si sunt ca un frate si o sora.Pentru ca in Bleach nu s-a pus accent pe dragoste nu se stie sigur.