| Alexyne a întrebat:

Buna, stiti niste filme la care plangi...in afara de: a walk to remamber, the notebook, hachiko si dear john ca alea le-am vazut deja.

9 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

These Final Hours

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

E film anime, nu stiu daca iti plac, dar eu am plans la Grave of the fireflies de am zis ca mor.
Sau A silent voice.
Uite aici o lista de filme triste.
https://www.glamourmagazine.co.uk/gallery/best-sad-movies-ever

| WhiteLife a răspuns:

It's-a wonderful life
La vita e bella
A silent voice
Maquia:when the promised flower blooms

| ForeverAlone97 a răspuns:

Oameni buni, mă disperați cu plânsul vostru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

45 years
I am sam
Marley & me
Eight below
Hachi
Me before you
Every day
Nelyubov
Midnight sun
Big fish
Forrest gump
Good will hunting
A beautifull mind
Hugo
Bravehearth

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Midnight Sun
Labor Day

| Paul_Ciobanu_1996 a răspuns:

Nu stiu daca iti plac filmele coreene, insa iti recomand doua dupa.istorie si adevar.
-The Brotherhood(Taekukgi Hwannallymeo)-povestea a doi frati in razboiul coreen ce au ajuns sa lupte unul impotriva altuia fara sa stie.(daca stii englez, ca in romana il gasesti.doar cumparat)
-My way sadPovestea unui coreean si a unui japonez ce sunt teoretic dusmani, in timpul ocupatiei japoneze(1910-1945) dar ajung amandoi prizonieri intai la rusi, apoi la germani.De acolo.o sa vezi.
O sa si inveti ceva.happyNu ti le recomand, chiar te rog sa le alegi pe astea?

| Georgiana15c a răspuns:

3 metrii deasupra cerului
Apa pentru elefanți
Remeber me
Twilight seria de 5 filme(cu vampiri.mie una imi plac mult filmele cu vampiri.)
Fifty shades
Jurământul
TITANIC

| calusar a răspuns:

The Green Mile 1999
Crulic - drumul spre dincolo 2011
WALL-E 2008
The pianist 2002
Schindler's list 1993...
Sunt multe, dar depinde de gusturi. în caz că ne potrivim, dai un răspuns și pot să mai continui.winking

Întrebări recente