| ZambetDeGheata a întrebat:

Buna happy stiti seriale asemanatoare cu "The walking dead", "Lost" sau "The 100"?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Fear The Walking Dead (spin-off The Walking Dead - Aug. 2015),Z Nation,iZombie, In The Flesh, The Last Ship, Helix, Between, Les Revenants (The Returned 2012) sau The Returned (2015),Resurrection/The Persons Unknown (miniserie),The Lost Room (miniserie)/Terra Nova,Arrow,The Flash, Star-Crossed, The Tomorrow People, Believe, Nowhere Boys, Harper's Island (miniserie)/

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sons of Anarchy
Grimm
Supernatural

| DarkRedSmoke a răspuns:

The Secret Circle
Teen Wolf

| ZambetDeGheata explică (pentru DarkRedSmoke):

The Secret Circle a fost anulat dupa un sezon, iar Teen Wolf cu care dintre serialele mentionate de mine seamana?

| Adii91 a răspuns:

Jeremiah si Jericho de mai demult, tot cu plot apocaliptic

Falling Skies la fel, desi nu e neaparat foarte reusit

In rest da, apare spinoff la The Walking Dead in curand