| AndreeaDeiia a întrebat:

stiti un film bun cu drama si romantism?

La cele mai multe dau fundita.

Răspuns Câştigător
| Aaxell a răspuns:

Uite un film bun de dragoste si vechi. Sper sa iti placa! http://www.topvideohd.com/......n-romana/. Stiu persoane care au inceput sa planga la partile emotionante, PS: trebuie sa fii fost macar odata indragostit ca sa poti simti ce vrea filmul sa transmita. Vizionare placuta. :*

| AndreeaDeiia explică (pentru Aaxell):

Multumesc mult :*, acum e unul din preferatele mele laughing

11 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Ai văzut The Canyon sau Paradisul pierdut?

Recomand!

| fuzzer a răspuns:

Crazy stupid love.
Just go with it.
Pay it forward.
It means war.

| 8mariastar a răspuns:

Titanic Hachiko, The notebook, A walk to remember, Pianistul, La vita e bella.nu sunt asa multe dar sunt cele care mie mi-au placut foarte mult si sper sa iti placa si tie.

| mada225 a răspuns:

Marea mahmureala sper sa-ti placa

| Springflower2020 a răspuns:

Atonement-drama, romantism si ceva razboi

| anna290 a răspuns:

A walk to remember,Remember be,Now is good,My sister keeper,The first time, Dear Jhon, The Vow, Safe havan, October baby happy

| AndreeaDeiia explică (pentru anna290):

Multumesc, A walk to remember si The first time le-am vazut, sunt super happy.

| IHateEverything a răspuns:

One day
reckless
now is good
wristcutters
the notebook
the first time
love and other drugs
never let me go

| Jessy1001 a răspuns:

The Notebook, Dear John, Safe haven.
Astea sunt cele mai bune.