| TessaYoung a întrebat:

Stiu ca filmul 'Trei metri deasupra cerului' (Tres metros sobre el cielo) are continuarea 'Tengo ganas de ti'. Exista si o a treia parte? Daca da, imi putati atasa, va rog, linkul?
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| ONE123456789 a răspuns:

Buna! Si eu ador aceste doua filme si astept de mult timp a treia parte. Am auzit ca pe la sfarsitul anului va aparea o a treia parte. Am citit asta pe diferite situri. Se pare ca in film va fi vorba despre Hugo si Gin. Ei sunt casatoriti si au un copil. Baby si sotul ei au doi copii. O fata si un baiat. Hugo si Baby se reintalnesc si isi dau seama ca pasiunea dintre ei este la fel de mare ca si inainte. Baiatul lui Hugo si fata lui Baby se vor indragosti si vor lupta pentru dragostea lor. Nu mint. Nu stiu daca este adevarat dar asta am citit si am auzit. Sper sa fie adevarat. Iti doresc multa bafta in continuare!

1 răspuns:
| AdrianaBacescu a răspuns:

Apare la sfarsitul anul, am auzit de filmul asta, dar nu am vazut