| Piticaaa a întrebat:

Sunt fascinata de acele filme documentare despre spatiu, apocalipsa, galaxii etc. Imi puteti spune cateva nume de astfel de filme? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| camy_1596 a răspuns:

Palate din subteran, un uriasi printre dinozauri(tarbosaurus), misterele universuluisi framantarile pamantului, calatoie la capatul pamantului, gloria si decaderea romei, caderea aztecilor si a mayasilor, in puterea soarelui, oceanul de cristal, viata unei stele, maretia si splendoarea greciei, palate celebre, spectacolul vietii, viata in valea mortii.

1 răspuns:
| MikeRowe a răspuns:

Planeta Extraterestilor