| Mihai_Danuț_2001 a întrebat:

sunt la sezonul 2 episiodul 5 din american horror story si vreau sa stiu daca sunt mai infricosatoare urmatoarele episoade si seriale ...ma ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| Raiki a răspuns:

Putin de tot la finalul sezonului 2 si in al treilea o sa fie despre vrajitoare o sa te fascineze la primul episod o sa fie sex, in al patrulea e despre un circ de ciudati, acolo o sa fie putin mai infricosator in al 5 elea o sa joace lady gaga si o sa fie vorba de un hotel si o sa fie ff infricosator pana te obisnuiesti!

1 răspuns:
| Eastwood a răspuns:

Sunt cat de cat, depinde de poveste!winking