| birdie14 a întrebat:

Sunt singura acasa, ma plictisesc si as vrea sa ma uit la un film. Ce mi-ati recomanda?(specific, ca imi plac filme de comedie, drama, dragoste, si de groaza, dar ma putin)
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| C0nflic7 a răspuns:

Incearca StepFather Mystery | Thriller este foarte bun acest film
The Orphan Horror | Mystery | Thriller
Little Man |Comedy
Avertizarea 2 |Horror
The Ring |Horror
Mr.Bean Holiday |Comedie

7 răspunsuri:
| birdie14 explică:

@Legiuitoarea:Sincer aveam de gand sa ma uit la un film, seara, dupa ce veneam de afara.Si pana la urma m-am uitat la Little Man(din nou)si la The Hangover I si II.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și de ce să te uiți la film când poți să te bucuri de vremea frumoasă de afară! E vară, nu sta închisă între 4 pereți, filme vezi tot timpul.
Pa, pa.

| katthu a răspuns:

Incearca "If Only". Este super filmul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Comedie : American Pie ( 1-7 ), The Kids Are All Right
Comedie/Dragoste : No Strings Attached, Just Go With It, 17 Again, The Ugly Truth, The Proposal, Life As We Know It, When In Rome, The Back-Up Plan
Dragoste : Water For The Elephants, A Walk To Remember, Remember Me, Twilight [ Twilight ( 2008), The Twilight Saga New Moon ( 2009 ), The Twilight Saga ( 2010 ) ], The Last Song, Charlie St. Cloud

| DeCe a răspuns:

Cele mai faine comedii, Rat Race, Boat Trip si Hangover.Si un film de dragoste :The Lake House.

| Alexandra_8558 a răspuns:

1.Prieteni si rivali
2. Titanic
3.Romeo si Julieta
4. Iubire ca la carte
5.Eu si printul
6.Singur acasa
7. Femeia mereu deasupra
8.Rapeste-mi inimalove struck
9.Craciunul impreuna
10.Partenera lui Mos Craciun
11.Steaua Craciunului
12.Azi 13 maine 30love struck
13.Autopsy
14.Dreag me to hell
15.Dr. Jekyll and Mr.Hyde
16.Naufragiu e insula dragosteilove struck
17.Prieten de familie
18.Fiica presedinteluilove struck
19.Fostele iubite ale iubitului meu
20.O cenusareasa modernalove struck
21.In tandem
22.Insetati de sange
23.the orphan

| raulx24 a răspuns:

Uita-te la "Weeds" (e serial)