| yoady92 a întrebat:

Ceva filme frumoase actiune comedie groaza de dragoste imi recomanda si mie careva big grin? multumesc! dau fundita pentru cel mai frum filmwinking

Răspuns Câştigător
| Danielllle a răspuns:

De actiune:Iron Man 3(nu l-am vazut pritenii am spus ca e super)The Impossible, The dark knight rises
comedie:Ted, This Means War, Mr.Proper pinguins
groaza:the woman in black, paranoia(groaza e pe la sfirsit, insa cum eu l-am privit noaptea.)
dragoste:Tha last song, The words, Step up revolution, what to expect when you're expecting.

vizionare placuta ))

| Danielllle a răspuns (pentru Danielllle):

Cel de groaza se numeste oficial distrubia nu paranoia, sorry

5 răspunsuri:
| Mostesare a răspuns:

Acţiune - Fast & Furious 6, Man of Steel, Star Trek Into Darkness.
Comedie - The Croods, As Good as It Gets, Forrest Gump.
Groază - The Purge, Shutter Island, The Exorcist.
Dragoste - The Great Gatsby, Silver Linings Playbook, The Reader.

| MineaIonutDaniel a răspuns:

Accident de sergiu niculaesu 1976

| DexTTeRoNN a răspuns:

Fast and Fourios-Masini
Trasa-n iad-Groaza
Ora de varf 3-Comedie+Actiune
Man of Steel-Cu eroi
Hummingbird-Actiune
After Earth-Actiune/Sf/Aventura
The Purge=Groaza
Pain & Gain=Actiune/Drama

| petrisorec a răspuns:

Am cateva filme pentru tine.
-De groaza sunt:
-The grudge.
-Comedie de groaza 4.
-Vineri 13.
-Halloween.
-Teroarea zombi.
-De comedie sunt:
-Ala micu.
-Norbit.
-De actiune sunt:
-Hitman.
-Dusmanul fiului meu.
-Mai presus de onoare.
Sper sa iti placa.(Funda☺).