| GRoxxu a întrebat:

Sunt un fan anime si ma intrebam ce genuri stiti si daca imi puteti spune si in ce constau. Adica exemplu: anime horror - anime de groaza etc ...Ati inteles voi. Daca ma puteti ajuta as fi recunoscatoare.MERSI!
P.S :

3 răspunsuri:
| Krauser a răspuns:

Incearca Devil May Cry. Daca iti place sa stii ca este si o serie de jocuri Devil May Cry.

| ミハイル a răspuns:

Eu iti spun cateva care le-am vazut si mi-au placut mult; d :
Naruto
Bleach
Elfen Lied - asta e horror si romantic
Nana -romantic
Paradise Kiss - si asta e romantic
Vampire Knight -tot romantic laughing, dar are si actiune din punctul meu de vedere. putina drama
Kuroshitsuji si Kuroshitsuji 2 -asta dupa parerea mea are pic din toate laughing
Sankarea- romantic. comedie, echi
Jigoku Shoujo- horror si drama
Death Note - horror, politist
Sukitte Ii Na eu - romantic
Tonari no Kaibutsu-kun - comedie, romantic
Nu prea imi vin in minte toate.

| MrAnime a răspuns:

Cauta Trailare la ele si-ai sa vezi.
Kenichi
High School Of The Dead
Naruto
Bleach
Elfen Lied Episode
One Piece
Bakuman
Bleach