| BlackRaven45 a întrebat:

Sunt un mare fan al personajului Wolverine si as vrea sa-mi recomandati niste filme ( Cu Wolverine bineinteles ) care merita vazute. Exista vreun film care s-a arate inceputul lui Wolverine? Adica s-a arate viata lui de dinainte si dupa s-a arate cum i-au aparul ghearele etc. Cam cum ii la Spider-man 1. Stiu ca as putea s-a caut dar mie m-ie lene + de aia exista TPU =]]
Mersi!
Dau funita! :*

3 răspunsuri:
| ÎngerCretin a răspuns:

Si mie mi-e lene laughing. ma pis pe mine de 20 minute si mi-e sila sa ma duc la buda. e la 20 de metri

| SarcasmBoy a răspuns:

X-Men,X-Men2,X-Men3,The Wolverine
http://www.imdb.com/title/tt1430132/?ref_=nv_sr_5