| Invictusman a întrebat:

Bună.
Știți cumva când apare filmul venon 2 la cinema?
Acord fundă.

Răspuns Câştigător
| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Totul depinde de "evoluția pandemiei", căci în S.U.A. trebuia să îl lanseze în cinema de anul trecut din octombrie și îl vor da doar anul acesta pe 24 septembrie.

6 răspunsuri:
| Invictusman explică (pentru JOHNtheADVISOR):

Nu arata și România, dar am văzut ca în alte Tari apare prin septembrie respectiv octombrie asta reiese ca, cam pe atunci o sa poată fi vizionat și la noi?

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Invictusman):

Aici arata NUMAI Romania
https://www.cinemagia.ro/filme-in-curand/
(cauta cuvantul venom, e undeva in a 2a treime a paginii)
SEPTEMBRIE 24
funda?
deja ai dat... HUA :P

| Invictusman explică (pentru Zuzu1991):

Mersi man laughing
Păcat ca nu sunt toți Romanii ca tine, uite pe tine nu pot sa ma supăr de nici un fel happy știu ca ai avut o experienta cu maicata tu trebuia sa fi la fel ca unii de aici fără minte dar ești rațional.

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Invictusman):

Multumesc, cand pot ajut oameni, in schimb, de ce as fi "prea" serios, putina gluma nu strica... NICIODATAwinking

| Invictusman explică (pentru Zuzu1991):

Nu degeaba de recunosc orice cont ți-ai face, ești un om de milioane happy.
Ai tot respectul meu
Vezi? Cu tine nu am vorbit niciodată urat sau sa te jignesc, fiindcă tu ești rațional și ști cum sa vorbești ( în cazul de fata scrii)

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru Invictusman):

Totul depinde de "evoluția pandemiei", căci în S.U.A. trebuia să îl lanseze în cinema de anul trecut din octombrie și îl vor da doar anul acesta pe 24 septembrie.