| Svldiana a întrebat:

Stiti cand apare filmul After subtitrat in romana? ( nu la cinema )

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca nu au anuntat,
de pe 12 in cinema dar dvd release inca nu,

After (2019)
After DVD and Blu-ray release date not announced and available on Digital HD from Amazon Video and iTunes is not announced.

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai... daca nu la cinema, ma gandesc ca pe net. Iar pe internet la p calitate decenta apare cam dupa 2 luni de la aparitia la cinema.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Nu e asa cum zici tu. Prima oara apare la cinema.
Il inregistreaza vreun chinez sau mai stiu eu cu camera, si se vede naspa, ma rog. Filmat in cinema.
Filmul apare pe net, la dvd release.
Unele le poti precomanda de pe amazon spre exemplu, chiar daca nu au dvd release date.
Nu e ca si cum se duce unu, fura un dvd de la firma de la Sony sau cine face filmu, si il pune pe net laughing
asta e ordinea
1 Apare la cinema ( nu toate ies pe cinema, insa majoritatea, )
2 filmeaza unii intr-un cinema si il pun pe net, dar nu intelegi nimic din el ca se vede si se aude ca curu
3 DVD release, si in ziua aia, il gasesti si pe internet, in maxim 20 min laughing
Unele filme au si release date pentru dvd, pe imdb, dar nu toate.
spre exemplu la After, nu au release date.

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok, cum am spus printre cuvinte si eu : apare pe net la o calitate decenta... dupa aprox 2 luni de la aparitia la cinema. Nu am zis ca se poate vedea si a 2 zi intr-o calitate proasta pentru ca am spus doar de calitatea buna. Si pri net ma refer la al vedea gratis pe un site plin cu reclame. Nu DVD sau alte modalitati de cumparare.
Tu ai spus bine acolo... dar nu contrazice nu nimic ce am spus eu laughing