| Byutzza96 a întrebat:

BunahappyTocmai am terminat de urmarit serialul Playful kiss si am auzit aici pe TPU spunandu-se ca ar exista niste episoade speciale in afara de cele 16 ale serialului. Daca exista va rog sa imi spuneti pe ce sitte le pot vedea online.Mersi.dau funda:*

Răspuns Câştigător
| JustYourHeroine a răspuns:

Ar fi ceva, doar ca cu subtitrare in engleza.
http://www.mysoju.com/korean-drama/mischievous-kiss/
Deci Mischievous Kiss Special 1-7.
Vizionare placuta! bye!

1 răspuns:
| Viatatrista a răspuns:

Heii,poti sa urmaresti episoadele speciale pe viki.com :d scrii playful kiss si iti va da, dar in dreapta va trebuii sa selectezi traducerea, sau mai poti si pe youtube.
Sper ca te-am ajutatbig grin
Funda?