| littlegirl07 a întrebat:

Tocmai am vazut ca ratingul pentru filmul Twilight:Breaking Dawn este N15.Eu am 14 ani.Credeti ca ma lasa sa intru la filmul respectiv?

Răspuns Câştigător
| Just4You_6850 a răspuns:

Sigur ca da. N15 inseamna nerecomandat sub 15 ani, dar nu interzis. Deci poti intra la film. Funda?puppy dog eyesbatting eyelashes

4 răspunsuri:
| Anytsa a răspuns:

Sigur.

| OanaVlad a răspuns:

Da. Vizionare placuta!

| DeeaLoveAngels a răspuns:

Dar de unde stiu ei(cei de la cinema) ce varsta ai tu?! Si eu tot 14 ani am, dar sigur intru! Cum sa ratezi Breaking Dawn din cauza varstei?! Doar nu-ti cer buletinul sa vada cati ani ai...

| fanporsche a răspuns:

Daca dai o bere te bag eu inauntruwinking