| anonim_4396 a întrebat:

1. Va uitati le serialul Moonlight cu Alex O'Loughlin si Sophia Myles? 2. Cum vi se pare? 3. Aveti vreo idee cand apare sezonul 2? Imi place la nebunie! Am vazut toate cele 16 episoade si cred ca este mai tare decat Twillight... Fara suparare, fani Amurg...
4. Aaa, si mai am o cerere: Scrieti va rog aici filme/seriale cu vampiri de genul Qween of the Damned, Twillight, Dracula, The Vampire Diaries, Moonlight, My babysitter's a Vampire, The Boy Who cried Werewolf, Underworld 1 2 3 si 4.
Mersi mult si scuze ca am pus atatea intrebari...

2 răspunsuri:
| yrynica a răspuns:

Si ar trebui sa bage mai multe episoade ca ma omoara asteptarea...

| eusicumine_4355 a răspuns:

E foarte tare serialu' ala, am vazut numai primul episod si dupa aia inca unu in care arata ca tipa e copila lu tipu' ala.Asa in larg actorul se descurca bine, bugetul si scenariul ar trebui sa fie un pic mai complex