| alexy19a a întrebat:

A fost acum o seara sau doua un film pe kanak D/pro TV/antena 1 sau national TV, despre o poveste de cartier, in care era o fata bogata, dar nu ii placea ce viata ducea, de aceea ea cu prietenele ei se drogau si dadeau multe petreceri intr-un cartier, gangsterul principal parca era un actor pe nume,, Hector". Dau funda carui imi spune cum se numeste acest film :p.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Havoc (2005)
http://www.youtube.com/watch?v=7-3G4sUrEbo

| alexy19a explică (pentru UniRo):

Ce legatura are fast and furios cu asta? T-i se pare ca eu am mentionat ceva de masini?laughing

| ApOcAlYpSe69 a răspuns:

Filmul se numeste Experiente extreme si a fost pe protv. Funda?