| MiSeSpuneTyna a întrebat:

A fost acum vreo cateva luni un film pe PRO TV,despre un bebelus care se nascuse batran avea o boala (nu mai stiu cum se numea boala) si pe masura ce crestea intinerea pana a ajuns din nou bebelus si a murit.Cum se numea filmul?Cine raspunde primul si corect primeste funda!

Răspuns Câştigător
| leiciu a răspuns:

Strania poveste a lui Benjamin Button.

3 răspunsuri:
| MiSeSpuneTyna explică:

Mersi pentru toate raspunsurile dar pot da doar o singura funda si in plus am zis cine raspunde primul.

| catalin994 a răspuns:

Filmul se numeste "Ciudata poveste a lui Benjamin Button"

| aidalovemusic a răspuns:

The Curious case of Benjamin Button, e foarte fain, big grin