| Adriuka a întrebat:

Hey! a fost odata pe ProTv un film care a inceput tarziu si am adormit la el laughing sa il povestesc pe scurt: cineva a nascut un baiat, dar el cand s-a nascut, nu a fost bebelus, si un batran, parca acum pe moarte. apoi, cu trecerea timpului, el tot intinerea. la un moment dat, a intalnit o fata (ea tanara, el batran, dar de fapt tanar laughing complicat, nu?winking ) si s-a indragostit. cu cat fata imbatranea, baiatul intinerea, iar cand fata a imbatranit, el era copil. cam asa e filmul. stie cineva cum se numeste? va roog spuneti-mi si mie. primul primeste fundita! :*

Răspuns Câştigător
| SingleStarOnTheSky a răspuns:

Buna! Cred ca te referi la "The curious case of Benjamin Button.

| SingleStarOnTheSky a răspuns (pentru SingleStarOnTheSky):

Uite si un site unde te poti convinge;). http://www.hotcity.ro/noutati/filme/the-curious-case-of-benjamin-button
(e o povestire a filmului).

| Adriuka explică (pentru SingleStarOnTheSky):

Ahh! mult l'am cautat! mersi mult :*

| SingleStarOnTheSky a răspuns (pentru Adriuka):

Pentru putin!kiss.Imi place sa ajut oameniihappy

| Adriuka explică (pentru SingleStarOnTheSky):

Si mie, dar sunt putine la care stiu raspunsul laughing

| SingleStarOnTheSky a răspuns (pentru Adriuka):

laughingLasa,:-J,o sa stii si tukiss...trebuie doar sa mai umbli pe site putinlaughing

| Adriuka explică (pentru SingleStarOnTheSky):

Vezi ca mai am o intrebare tonguelaughing poate mai primesti o funda

| SingleStarOnTheSky a răspuns (pentru Adriuka):

A OK.Multumesc ca mi-ai spuslaughing

| Adriuka explică (pentru SingleStarOnTheSky):

Haha ai fost al doilea tongue

| SingleStarOnTheSky a răspuns (pentru Adriuka):

Asta e. Data viitoaretongue

12 răspunsuri:
| CandyHearts a răspuns:

Si funda? parca ziceai ca la primul raspuns dai funda... tine-te de cuvant

| Adriuka explică (pentru CandyHearts):

Numai acum am intrat tongue

| CandyHearts a răspuns:

Ok scuzehee hee credeam ca faci si tu ca alti promiti ca dai funda si apoi nu mai dai oh go on