| agentmarius007 a întrebat:

Acum ceva timp am vazut un film si nu mai stiu cum se numeste.In film este vorba despre invadarea Iranului de catre Irak.Trupele americane care erau acolo pentru a lupta impotriva Irakului au dat peste foarte mult aur, dar totodata ei au ajutat civilii sa treaca granita pentru a scapa de regimul lui Saddam Hussein.Da, stiu, cam vaga prezentarea filmului dar nu l-am mai vazut de mult.Stie cineva cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| Ripley a răspuns:

Nu cumva the three kings? https://www.youtube.com/watch?v=OyR5bk4_pHk