| catalin94 a întrebat:

Am vazut odata un film cu unu care a murit, dupa ce i-a fost dat foc, a ajuns pe lumea celalta...si a facut un pact cu diavolul a prins puteri si revenea in lumea reala sa se razbune, am uitat cum se numeste...stiu doar ca era ceva cu saw sau ceva de genul va rog mult.stie cineva?

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Da, ai dreptate, titlul începe cu litera „S".
Filmul se numește „Spawn" - Arma dreptății (1997) cu Martin Sheen.
http://www.imdb.com/title/tt0120177/

3 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Se numeste Hellraiser, dar sunt 8 parti asa ca nu stiu care parte ai vazut-o tu.

FUNDA? Priuml raspuns.

| catalin94 explică (pentru Seepty):

Nu este acela.....este ceva cu S saw, sew, nu mai stiusad