| Iridinvest a întrebat:

am aflat ca, canan destin furat, a luat o pauza. s-a terminat sezonul 1. imi puteti spune cand incepe sezonul 2? macar ziua si luna daca nu si ora! mersi mult! funda!

2 răspunsuri:
| Andrevv a răspuns:

Inca nu l-a cumparat Antena 1 sezonul 2 :(

insa pana atunci poti sa vezi episoade online din el: http://www.totulpentrutine.com/2011/08/canan-sezonul-2-episodul-1.html

totul e ca nu sunt in romana. inca

| Acadeeeaa a răspuns:

Nu am mai urmarit canan de 2 saptamani, iar aseara cand am vrut sa vad, am vazut ca nu mai aveathinking acum inteleg de ce. s-a terminat primul sezonbig grin