| Matei4 a întrebat:

Am auzit ca nu e probabil ca sezonul 6 din prison break sa fie disponibil pe Netflix. Unde va aparea, atunci?

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Pe site-urile de filme si seriale online. laughing

| Raven a răspuns:

Prison Break nu e un produs Netflix, nu le aparține deci nu îl pot transmite decât dacă îl cumpără de la 20th Century Fox Television, care la rândul ei e deținută de compania Disney. O să apară mai întâi pe Fox Channel, apoi pe Amazon Prime, Hulu și ce mai vezi aici
http://decider.com/show/prison-break/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai probabil va aparea pe Hulu, mereu a fost asa tinand cont ca nu e un produs Netflix.