| Krone a întrebat:

Fratilor as vrea sa stiu si eu daca apare la Prison Break Sezonul 5. sunt un mare fan si asa am auzit ca va aparea sezonu 5 pe internet. chiar si pe youtube daca scrieti Priosn Break Sezon 5 va da Trailer.pls cine stie sa ma ajuta daca va aparea sezonul 5 sau nu

Răspuns Câştigător
| Crisyy a răspuns:

Iubesc serialu` ala:x
Nu o sa mai fie un sezon 5:(
Dar in 2011 o sa apara un serial gen prison break, Breakout Kings
Uite si un link:http://www.tvblog.ro/prison-break-s-a-terminat-traiasca-breakout-kings/

1 răspuns:
| JerkingOffMaster a răspuns:

Trailerul de pe youtube este facut de un fan, nu este oficial, cei ce se ocupa de productia Prison Break au spus ca daca FOX le-ar oferi un nou contract nu ar ezita, dar nu s-a auzit nimic big grin + ca a trecut ceva timp de la sezonul 4 deci scad sansele pe zi ce trece, as zice sa te multumesti cu finalul sezonului 4 si sa il accepti ca finalul serialuluiwinking