| al3xby3x a întrebat:

Am gasit pe internet twilight dar twilight doar partea a 2 si partea a 4 cine poate imi spune unde gasesc twilight 1 si 3 pentru ca nu le gasesc p nicaieri plzz dau funda trebuie neaparat sa vad continuarea pplzz! crying

5 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Breking Down apare abia pe 18 noienbrie si se filveaza in doua parti, iar a 2a apare in 2012.

| MyChemicalRomance a răspuns:

Partea 1, amurg este pe site-ul : divixonline.biz...la filme horror cautal

| AstaMica15 a răspuns:

Intra pe filme online gratis subtitrtate in limba romana si acolo le vezi cu subtitrtare

| AstaMica15 a răspuns:

Incearca filme online gratis subtitrate

| steff_6691 a răspuns:

Pentru twilight nu a fost inca ecranizata si partea a 4a, deci are doar 3 parti.