| GuitaristFan a întrebat:

Buna TPUhappy!
Am mai multe intrebari pentru cei ce se uita la Culoarea Fericirii pe National TV:
1. Ce melodie au cantat Ranvir, Sadhna, Aalekh, Ragini, Kaushalya(mama lui Ragini si Sadhna), si bunica aia batrana la ziua tatalui lui Ragini si Sadhna?
un link ceva, va rooogbig grin cateva cuvinte din mel imi amintesc, sunt:Mileham, hena...
2. Ce melodie apare in film atunci cand apare Malti, sotia lu Vinu?
tot link ceva.melodia e ceva de genu:,, Haia..."
3.Este Navin un om rau la suflet?
4. Ce parere ai despre relatia,, telefonica" a lui Ranvir si Ragini
5.Va plac sariurile alea minunate ale indiencelor?love struck
6.Ati dori sa vizitati India?
7.Cum o cheama pe Ragini in realitate?
Multummeesc:X

5 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

1.nu stiu.
2. e ceva cu 'Aheia' dar nu cred ca e melodie.
3. e egoist.
4. e dragut mai ales ca se vor indragosti
5. da dar am vazut ca sunt cam greu de imbracat si de purtat, mereu tin cu mana de margine
6. da
7.Parul chauhan.

| Raluca27 a răspuns:

Nu pot sa raspund da toate intrebarile Dr iubesc sariurile alea ale indiencelor simi doresc foarte mult unulsi vreau sa vad india mai ales taj mahalu si vreau un sari de acolo si pe ragini o cheama Parul chauhan pe sadhna o cheama Sara Khan iar pe ranvir Ranveer-Kinshuk Mahajan big grin

| dudy_8334 a răspuns:

Incep cu
3.ma,nu cred ca e rau la suflet.doar ca e influentat de lumea in care traieste si face pe sefu(ceea e adevarat pe o parte). asta nu'i scuza remarcile rautacioase la adresa lui vinu
4. ma enerveaza. straight face ma gandesc ca in viata reala nu prea vad eu pe cineva care sa puna atata suflet intr'o 'relatie' la telefon si omu sa zic ca si'a schimbat viata.
5. da, sunt chiar marfa... ei, nu te gandi acum ca indiencele poarta saree. astea se mai poarta prin filme, pentru ca's un obiect care apartine artei si tarditiei indiei
6.hm,nu e o tara unde ai multe de vazut... dar ar fi interesant.
7. o cheama Parul chauhan

| Divyanka100 a răspuns:

1. Nu stiu
2. Nu stiu, dar e ceva de genu "Aka yaa, Ca yaa..."
3. Este foarte egoist.
4. Pai nu stiu care e parerea mea
5. Da, imi plac.
6. Nu preaaa
6. O cheama Parul Chauhan