| ByaSimpleGirl a întrebat:

Am mai pus vreo 2 intrebari asemanatoare dar am nevoie din nou sa imi recomandati anime. Ma-m uitat la foarte multe dar inca mai vreau sa vad. Mi-au placut in special: Another, Bleach, Clannad, Durarara!, Fruits Basket, Full Metal Alchemist, Gosick, InuYasha, Kamisama hajimemashita, Kaichou wa Maid-sama, Kaleido Star, Kimi ni Todoke, Kuroshitsuji, Nana, Ouran High School Host Club, Shugo Chara!, Soul Eater, Sukitte Ii na eu., Sword Art Online, Tonari no Kaibutsu-kun, skip beat si gakuen alice vi le recomand si voua. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Ashadow a răspuns:

Pai ar mai fi Death Note, Ao no exorcist si Hellsing

2 răspunsuri:
| greenabstract a răspuns:

Death note big grin. e foarte interesant

| Sh4Dow a răspuns:

Pai. ar fi: One Piece, Dragon Ball Z, Naruto Shippuden, Yu Yu Hakusho. Sper ca te'am ajutat ^^.