| SunriseB a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru am vazut mai demult un film, era difuzat pe hallmark si era vorba despre o familie:tata, mama si fetita dar mama fetei murise si a venit sa stea la ei acasa o fata mai tanara nu mai tin minte ce era cu ea. Si fetita nu o suporta dar pana la urma s/au inteles. Stateau undeva in camp la o ferma. Le-a luat foc hambarul asta e tot ce imi amintesc din film... L-a vazut cineva?

2 răspunsuri:
| nonamed a răspuns:

Iti recomand, pentru ca si asa este perioada postului si mai ales ca e saptamana mare, sa te uiti la filmul "Biblia" care contine 10 parti si este un film care te sensibilizeaza si te pune pe ganduri.

| Melek27 a răspuns (pentru nonamed):

rolling on the floor ce intreaba fata si ce raspunzi tu laughing))

| BulanShow a răspuns:

Da l-am vazut eu.