| Parvuta_Florentina_1995 a întrebat:

Buna TPU.Am nevoie de cateva seriale gen: TVD, supernatural, orice in afara de : The secret circle TVD supernatural si teenwolf...DAU FUNDA! :*

8 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Once Upon A Time, Lost Girl, Beauty and The Beast, Arrow.

| faramatania a răspuns:

True Blood
Lost Girl
Fallen

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

True Blood.

| thewomaninwhite a răspuns:

Being human uk, true blood, vanatorii de vrajitoare

| Ana2013 a răspuns:

Incearca The vampire diaries sau Pretty Little Liars

| HeadloG a răspuns:

Incearca Smallville, Beauty and the Beast(2012),Grimm,Heroes,True Blood, Kyle XY

| HeadloG a răspuns:

Dai Fundaa? Ti-am raspuns m-ai sus te rog.

| suntuncalutfericit a răspuns:

American Horror Story. Are doar 2 sezoane dar e supermegaultrahiperextrafain. Primul sezon e mai horror dar al 2-lea e bestial. Aa, si daca te'ai uitat la supernatural si ti'a placut, te asigur ca o sa-ti placa si asta! Sper ca te'am ajutat! puppy dog eyes3