| Parvuta_Florentina_1995 a întrebat:

Heiii TPU, spuneti-mi si mie cateva seriale/filme supranaturale,gen TVD,supernatural,teenwolf, The secret circle...Dau funda la cele mai bune...
PS: seriale in afara de cele enumerate de mine, asta nu ma ajuta.

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Seriale:
True Blood
Hemlock Grove
Lost Girl
Heroes
Being Human
Filme:
Twilight
Vamps (comedie romantică)
Byzantium (2012)

| Crissu3005 a răspuns:

1.grimm
2.once upon a time
3.sanctuary
4.the vampire diaries
5.true blood
6.being human US
7.blood ties
8.beauty and the beast
Nu are rost sa iti scriu cate o descriere.Mai bine te uiti la trailere.Eu ti le recomand in ordinea aceasta.Toamna aceasta trebuie de asemenea sa apara serialul Dracula, trailerul pare interesant si de asemenea The originals(urmareste evolutia vampirilor originali din The vampire diaries).

| CristiViezureAsmatic a răspuns:

Daca te uiti la teenwolf...ai putea incerca si Vampire Diaries(eu unul nu il agreez asa tare)