| Sophia1100 a întrebat:

Am o intrebare am vazut odata un film care mi-a placut mult nu mai stiu cum se nume... era ceva cu o fata care sta la spitatlul de nebuni la care mama i-a murit si se intoarce acasa (o casa langa un lac) si are o mama vitrega blonda si mai avea o sora care a murit in incendiu cu mama ei. Ea se indragosteste si crede ca sora ei e in viata si si-o imagineaza ca si cum ar fi langa ea si acrede ca mama ei vitrega e malefica si o omoara si la sfarsit realizeaza ca si-a imaginat totul nu stiti cumva cum se numeste? cel mai rapid raspuns va rog puppy dog eyes ) Funda puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Ovidyu54 a răspuns:

Filmul se numeste The Uninvited sau in romana Intrusi, uite aici! : http://www.youtube.com/watch?v=j47xLHZEvb4, asta e?

1 răspuns:
| Ovidyu54 a răspuns:

Wow, chiar ieri i-am povestit unui prieten de filmu asta care l-am vazut demult si voiam sa-l privesc iar, filmul se numeste The Uninvited sau in romana Intrusi, uite aici traileru http://www.youtube.com/watch?v=j47xLHZEvb4, sper ca te-am ajutat;)