| Animeking223 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare o sa mai apara un nou sezon din super lovers?

Răspuns Câştigător
| Mayhem666 a răspuns:

Are deocamdata doar doua sezoane. Inca nu se stie daca o sa fie si un sezon trei.

1 răspuns:
| Gabriel9707 a răspuns:

Este greu de spus avand in vedere ca al doilea sezon s-a terminat doar acum 3 zile(eu nu am urmarit seria dam m-am uitat un pic pe imdb si pe myanimelist). Dar daca producatorii vad ca au scos un profit bunicel si daca mai pot dezvolta povestea exsista sanse sa mai vina un sezon.