| Helloooo a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care urmaresc serialul "The Vampire Diaries " : Voi va mai amintiti din celalalte sezoane? Eu sincer chiar nu mai imi amintesc nimic.
Funda! Pentru primul raspuns

Răspuns Câştigător
| girlbarby a răspuns:

Da.

5 răspunsuri:
| Huehuehuehuehue a răspuns:

Daa,mai ales primul sezon mai ales cand Elena si Stefan formau un cuplu asa cuuuuuute puppy dog eyes

| Helloooo explică (pentru Huehuehuehuehue):

Daaaalove struck Dar Elena e acum un vampir

| Mwha a răspuns:

Eu imi amintesc. Cand erau ei la petrecerea de Halloween si Elena era costumata in Asistenta, Vicky voia sa-i suga sangele lui Jeremy, Damon l-a facut sa uite tot...

| Helloooo explică (pentru Mwha):

Da! Si ca Vicky o murit.

| Elena00100 a răspuns:

Da big grin